+ 8615601759379

Visas kategorijas

Tu esi šeit : Sākums>Par mums

PAR MUMS US

KAS MĒS ESAM


Deekon Group Co., Ltd, profesionāla ložu necaurlaidīgu iekārtu rūpnīca no Ķīnas. Mūsu grupai ir 14 gadu pieredze ložu necaurlaidīgās vestes, ložu necaurlaidīgās ķiveres un ložu necaurlaidīgās plāksnes ražošanā klientiem no vairāk nekā 60 valstīm. Dažas valstis, kas ir ļoti stingras attiecībā uz kvalitāti, ļoti mīl mūsu produktus, piemēram, Amerika, Zviedrija, Norvēģija, Polija, Grieķija, Itālija, Kipra, Malaizija, Saūda Arābija, AAE, Dienvidāfrika, Angola, Kamerūna, Peru, Argentīna, Čīle, utt. Mēs esam viens no lielākajiem ložu necaurlaidīgo produktu piegādātājiem Ķīnas armijai, bruņotai policijai un policijas departamentam.

Mums ir ložu necaurlaidīgu testu ziņojumi no Ķīnas un Amerikas laboratorijām. Deekon grupai ir uzlabots aprīkojums un izcilas tehnoloģijas, lai nodrošinātu mūsu kvalitāti un mūsu pētniecības un attīstības inženieri, kuri turpina ieviest jauninājumus un izstrādāt jaunus produktus atbilstoši gala lietotāju prasībām. Tikmēr mēs varētu nodrošināt ļoti konkurētspējīgu cenu, pateicoties rafinētai ražošanas vadībai.

Nākotnē mēs turpināsim uzņemties uzņēmējdarbības garu “Viens ložu necaurlaidīgs produkts ir dzīve”, pildīsim solījumu “Kvalitāte pirmajā vietā, serviss vislabākais”, paātrināsim un paplašināsim pētniecības un attīstības soļus un jaunu produktu tirgus paplašināšanas centienus.

Profesionālu ložu necaurlaidīgu produktu piegādātājs

Profesionālu ložu necaurlaidīgu produktu piegādātājs

Kāpēc izvēlēties mūs


Jūsu uzticība ir mūsu lielākais virzītājspēks progresam, lūdzu, uzticieties mums par visiem 100 procentiem.

Uz klientu vērsts – mēs vienmēr liksim savu klientu vajadzības augstāk par savām.

Drošība ir mūsu prioritāte — mēs vienmēr nodrošināsim, ka katram mūsu iegādātajam vai ražotajam produktam ir visaugstākā kvalitāte un drošības kontrole — mēs glābjam dzīvības.

Inovācijas nekad neapstājas — mēs vienmēr centīsimies ieviest jauninājumus visā, ko darām, lai sniegtu labumu saviem klientiem un mūsu uzņēmumam.

Godīgums un cieņa – mēs vienmēr pieņemsim ētiskus lēmumus, būsim caurspīdīgi pret saviem klientiem un kolēģiem un izturēsimies viens pret otru ar cieņu un cieņu.

Sadarbība un komandas darbs – mēs vienmēr sadarbosimies ar visām ieinteresētajām pusēm, lai nodrošinātu veiksmīgus rezultātus.

Atbildība ir obligāta — mēs vienmēr būsim atbildīgi paši un mūsu kolēģi par darbībām un rezultātiem, lai pārsniegtu saistības un termiņus.

apliecība


Jūsu uzticība ir mūsu lielākais virzītājspēks progresam, lūdzu, uzticieties mums par visiem 100 procentiem.

Ložu necaurlaidīgas ķiveres sertifikāts

Ložu necaurlaidīgas ķiveres sertifikāts

Ložu necaurlaidīgas plāksnes sertifikāts

Ložu necaurlaidīgās vestes sertifikāts

GALVENIE TIRGI